«Автомайдан» святкує перемогу – на Тернопільщині звільнили людину Януковича

Сьогодні генеральний прокурор Віктор Шокін звільнив із займаної посади прокурора Тернопільської області Юрія Гулкевича! Про це повідомляють у групі АвтоМайдан – AutoMaidan.

Це той самий Гулкевич, проти якого ми разом з громадою міста проводили акцію 16-го березня біля Тернопільської прокуратури і який хутко зник, не дивлячись на те, що у нього тоді був робочий приймальний день.

А питань у нас до нього вистачало: це і незаконний видобуток каміння в заповідній зоні Бучачі та Теребовлі, і жодних розслідувань щодо податкової та даїшників, які переслідували місцевих підприємців та перевізників, що безкоштовно возили людей на Майдан, і відсутність жодних розслідувань стосовно екс-губернатора області Хоптяна, який за часів Януковича на мільйони надерибанив місцевої землі, і тиск на місцевих підприємців, які відмовляються сплачувати данину тернопільській податковій та прокуратурі.

Більш того! Гулкевич непогано себе почував прокурором одного з районів за часів Януковича і під час Майдану в тому числі оскаржував рішення місцевої громади щодо засудження побиття Беркутом людей у Києві та притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Сьогодні його нарешті звільнили. А на його зама Івана Антюка ми подаємо до суду за те, що публічно під час зустрічі в Тернополі назвав нашу акцію “проплаченою”, – йдеться у повідомленні.

 

-1 thoughts on “«Автомайдан» святкує перемогу – на Тернопільщині звільнили людину Януковича

  • 11:35 | 1 квітня, 2015 at 11:35
    Permalink

    Так, нарешті, це сталося! Дочекалися!

Comments are closed.