«Автомайданівці» кличуть тернополян під суд для боротьби з прокурорським свавіллям

4 листопада о 14.30 в Апеляційному суді на вул. Кн. Острозького відбудеться суд. Прокуратура намагається оскаржити рішення суду першої інстанції, який виніс рішення на користь ВО «Автомайдан».

В апеляційній заяві працівники прокуратури заявляють, що суд першої інстанції не врахував усіх обставин подій під обласною прокуратурою.

– На нашу думку, прокуратура повинна б займатися більш важливими справами, яких в області більш ніж достатньо. Але…Отож, закликаємо усіх громадських активістів краю та небайдужих тернополян приєднуватись до нас у боротьбі з прокурорським свавіллям. Зустрічаємось 4 листопада о 14.30 біля Апеляційного суду, – йдеться у зверенні “автомайданівців”.

Нагадаємо, активісти подали позов до суду на прокуратуру, захищаючи свою честь, гідність на ділову репутацію. Події, які передували судовому позову: 16 березня 2015 року активісти ВО «Автомайдан» приїхали на прийом до обласного прокурора Ю. Гулкевича, аби поцікавитись діями прокуратури щодо розслідувань резонансних справ Тернопільщини. Керівника прокуратури на місці не було, а відтак приймати Автомайданівців взявся його заступник Антюк. Після закінчення прийому п. Антюк заявив журналістам, що мітинг – замовний. Автомайданівці дали час прокуратурі для того, щоб спростувати інформацію. Однак цього не дочекались і подали позов до суду, аби відстояти честь, гідність та ділову репутацію.

2 жовтня  суд першої інстанції став на бік ВО «Автомайдан». Тепер прокуратура  хоче взяти реванш

Коментарі вимкнені.