Хто допомагає рятувати життя онкохворим дітям з Тернопілля?

Лікарі станції переливання крові відверто говорять, що стражі порядку своїм вчинком зможуть врятувати не одне життя, адже в ряді випадків від наявності потрібної групи крові залежить життя онкохворої дитини, яка потребує допомоги.

Відтак, працівники Управління ДАІ області відвідали Тернопільську комунальну станцію переливання крові де здали кров, яка буде направлена на лікування онкохворих дітей.

Як зазначив заступник начальника Управління ДАІ Олег Турлай: «Здати кров у порятунок життя є доброю традицією для працівників ДАІ області. Наші працівники вже здавали кров для бійців АТО, що отримали поранення на сході України, також здавали кров для дітей, які отримали поранення під час дорожньо-транспортних пригод, а сьогодні ми долучилися до благодійної акція “Врятуй дитині життя”, яка стартувала в Тернополі. Ця кров буде направлена для лікування онкохворих дітей, які потребують допомоги. Працівники ДАІ прийняли це рішення свідомо, адже наша робота постійно пов’язана із ризиком, тому ми добре розуміємо ціну людського життя, а тим більше життя дитини».

 

Коментарі вимкнені.