Батьки з прив’язаними дітьми бігатимуть центром Тернополя

Восени у світі відзначають Тиждень слінгоносіння. Протягом цього часу проводяться просвітницькі кампанії, майстер-класи для пропаганди слінгів серед “новоспечених” батьків. У Тернополі в рамках Тижня слінгоносіння відбудеться семінар та квест.

Так, у четвер 12 вересня об 11.00 відбудеться практичний семінар на тему “Добре нам обом!”. Проведе його досвідчений слінгоконсультант Даша Горон. ПРийти можуть абсолютно усі бажаючі. Адреса вул.Федьковича, 16, школа щасливого материнства св.Анни.

А в суботу 14 вересня об 11.00 в центрі міста пройде квест зі слінгоносіння для мамусь і татусів. ТАкож проводитимуться консультації. Зустріч запланована в районі парку Т.Г.Шевченка, зокрема на так званих Єлисейський полях. Консультуватиме Дарія Горон.

СВяткування Тижня слінгоносіння-2013 у Тернополі відбувається за сприяння кращого тернопільського форуму СІМЕЙКА та проекту ТБФ “Карітас” Школа щасливого материнства св.Анни.

Довідка:

Слінг – це відрізок спеціальної тканої тканини яким огортається дитина в природньому положенні і пригортається до матері.

Коментарі вимкнені.