Близько 250 священиків Тернопільщини можуть служити у зоні АТО!

Близько 250 священиків Тернопільщини поглибили богословські знання та ознайомилися із особливостями душпастирського служіння у зоні АТО 18-19 листопада у циклі освітніх лекцій, які відбувалися у Тернопільській духовній семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого.

Отцям представили основні положення нещодавно прийнятого Синодом єпископів УГКЦ партикулярного права. Власне, про це говорив судовий вікарій Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Роман Дутчак. Також обговорили ряд важливих питань та викликів у сфері душпастирського служіння, особливо у зоні АТО. Отець Микола Квич, військовий капелан, який перебував 2 місяці в зоні АТО, поділився досвідом праці у середовищі військових.

В обговоренні взяв участь владика Василій Семенюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський. Архиєрей, власне, відкрив засідання, заторкнув актуальні питання життя архиєпархії, давав поради як ефективніше здійснювати душпастирське служіння та закликав отців зголошуватися до капеланської праці на Сході Україні.

Отець Василь Брона, декан Великоберезовицький, розповів про своє перебування у Лисичанську, Слов’янську та Краматорську разом з гуртом «Фіра». Священик спільно із музикантами не тільки привіз воякам матеріальні допомогу, листи від дітей, а й провів декілька концертів, щоб скріпити їх на дусі.

Отець Віталій Козак, декан Тернопільський, представив звіт про використання коштів, які надходили у фонд архиєпархії для допомоги українській армії, а о. Павло Репела, синкел у спрвах мирян, у свою чергу говорив про важливі елементи Святої Тайни Сповіді, пригадав як гідно її уділяти та готувати вірних до покаяння.

Коментарі вимкнені.