Боягузів Тернопільщини захищати країну не відправлятимуть!

Під час брифінгу обласний військовий комісар Тернопілля Володимир Катинський заявив, що Україні зараз потрібні сміливці, а не налякані боягузи, які переховуються від мобілізації вдома і під спідницями у дружин.

– Ми в армію боягузів не відправляємо, нас цікавлять добровольці, які самостійно готові прийти до воєнних комісаріатів, щоб стати на захист Батьківщини, – каже полковник Володимир Катинський. – А щодо тих, хто сидить на диванах в очікуванні повістки, то можу сказати лише, що вони так і живуть в страху, дверей не відчиняють, тож нас вони не цікавлять – з таких мало користі.

Він також додав, що далеко не всі мобілізовані потраплять після навчань саме в зону АТО, але усі отримають навички щодо оборони рідного краю.

Загалом же, Тернопільщина, як і раніше, відстає з виконанням плану мобілізації у порівнянні з іншими областями. Поки план виконаний лише на 23% – цифра доволі невтішна, адже тисячі солдатів чекають на сході на демобілізацію та гідну заміну, яка не дасть ворогу захопити українську землю.

Тернополяни

Коментарі вимкнені.