Через жорстоких тернополяни місто окупували “не друзі”

Собаки у Тернополі стають все агресивнішими. Нещодавно тварини покусали   трьох дітей у місті.

Але більшість тернополян вважає, що пси-безхатченки небезпечні.

«Бездомних собак ми бачимо постійно. Вони фактично живуть у під’їзді. Мешканці будинку собак годують і це ще більше приручає їх. Але ж вони небезпечні і можуть переносити якусь хворобу. Тим більше, що багато бездомних псів не стерилізовані», – нарікає жителька мікрорайону «Дружба» Ольга.

Представники природоохоронних організацій визнають, що причиною появи бездомних собак є жорстокість людини.

«Хтось вивіз, хтось викинув, хтось не годував – так з’являються бездомні собаки», – зазначає заступник начальника головного управління охорони навколишнього середовища в області Петро Сеник.

Оскільки винищувати собак не гуманно, то вирішити проблему можуть лише притулки для бездомних тварин.

«Також потрібно, щоб до справи долучалися громадські організації. Вони мали б допомогти шукати власників для стерилізованих собак», – додає член громадської організації «Ноїв ковчег» пан Володимир Козак.

А тим часом в обласному центрі більшає випадків, коли бездомні собаки кусають дітей та дорослих. Нещодавно бездомні пси напали на п’ятнадцятирічну Наталю, жительку Тернополя.

«Лікувалася тоді три тижні, робила різні щеплення, адже такі укуси можуть становити небезпеку», – каже дівчина.

Тому проблема бездомних собак у Тернополі потребує термінового вирішення.

За Збручем

-1 thoughts on “Через жорстоких тернополяни місто окупували “не друзі”

  • 17:12 | 13.11.2013 о 17:12
    Permalink

    Це просто жах. Ні Надал, ні його заступник Бицюра палець об палець не вдарили, щоб хоч щось зробити в наведенню порядку з собаками. Однаково це стосується і тих собак, яких вигулюють. Це страшно небезпечні великі собаки. Чи бачив хтось в Тернополі хоч один раз собаку в наморднику? Невже треба чекати поки вихолені пси без намордників покусають Надала і Бицюру або їх дітей?

Коментарі вимкнені.