Чоловік та жінка з Тернопільщини друзів пригощали… наркотиками

Виготовленням наркотиків займалося у себе вдома подружжя із Теребовлянського району. Дурман власного виробництва вони не лише самі вживали, а й інших ним пригощали. Незаконну діяльність сімейства припинили співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків обласної міліції.

Як з’ясувалося, 47-річний чоловік та його 45-річна дружина ніде не працюють, живуть за рахунок соціальних виплат. В минулому обоє мали проблеми із Законом – були судимими за наркозлочини.

У подружжя – двоє неповнолітніх дітей, але їх вихованням горе-батьки мало переймаються. У них інші інтереси –  наркотики. До згубної звички пара пристрастилася давно. З часом почали виготовляти дурман у домашніх умовах. Із макової соломки робили опій, який самі вживали  й інших бажаючих ним пригощали.

Під час санкціонованого обушку в помешканні подружжя правоохоронці виявили та вилучили 1 кілограм 200 грамів макової соломки, 300 грамів залишків від виробництва наркосировини, приладдя для виготовлення та вживання зілля.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Підозрюваним інкримінують статтю 309 ККУ – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту. Триває досудове розслідування.

Коментарі вимкнені.