Чому на трасі Львів-Тернопіль можна оглухнути від нецензурної лайки (відео)

Вибоїни на українських дорогах і навесні, і восени дратують. Частину шляхів таки підлатали, але до деяких ремонт не дійшов, і  вони нагадують справжню руїну.

На Львівщині лише протести людей активізували дорожників. Щоправда, тільки на кілька днів.

«Після акції 27-го числа ремонтні роботи виконувалися, був завезений асфальт, але на даний момент протягом тижня я не спостерігав ремонтних робіт», – каже учасник пікету Роман Сметанський.

На трасі Стрий-Тернопіль вибоїни подекуди по коліна, а міст через Дністер – розвалюється. Водій Іван Лашко проїхав із Харкова понад тисячу кілометрів, каже, гіршої дороги, аніж тут – не бачив.

Обурені бездоріжжям жителі Ходорова двічі перекривали трасу. Шляховики виправдовуються: не встигають, бо ремонтують траси зі Львова на Тернопіль, Мукачеве, Івано-Франківськ і Ковель.

«Робляться спочатку одні роботи на одних дорогах, потім — інші, в нас мережа по Україні, і все осягнути неможливо», – виправдовується перший заступник начальника Служби автомобільних доріг Львівської області Василь Баранович.

Майже завершилися багатостраждальні поневіряння водіїв селища Заболотів на Прикарпатті. Ще два місяці тому тутешню дорогу місцеві й приїжджі називали найгіршою в країні – у ямах застрягали навіть фури. Після активних протестів і перекриття траси, нині її не впізнати.

«Ми дійсно маємо кусочок європейської дороги на сьогоднішній день у Заболотові», – каже місцева жителька Любов Гриник.

Та з дорожниками держава досі не розрахувалася. Кілька десятків дорожніх машин уже три тижні простоюють на трасі «Миколаїв-Дніпропетровськ» поблизу Баштанки. На 30-ти кілометрах лише полатали ями, на іншій ділянці рух можливий тільки в один бік.

Підрядник – одеська фірма «Дорлідер» телефоном заявила, що Державне агентство автодоріг заборгувало їй 45 мільйонів гривень за 12 кілометрів відремонтованого шляху.

Дорожники Миколаївщини кажуть – їм затримало гроші Держказначейство. А в Укравтодорі простій пояснюють негодою.

Тим часом синоптики попереджають – за дощами прийдуть заморозки, і тоді незавершена траса стане цілковитим бездоріжжям.

Оксана Кваснишин, «ФАКТИ», ICTV

Коментарі вимкнені.