Де на Тернопільщині краще живеться, знає Валентин Хоптян (фото)

Вчора, 7 листопада голова Тернопільскої ОДА побував з робочою поїздкою в Підволочиському районі. Зокрема, він відвідав такі села:  Скорики, Климківці, Гнилички, Медин та Нове село.

Від побаченого керівник області залишився задоволеним, адже принцип співпраці влади, бізнесу та громадськості у цьому районі – один із кращих в області.

«Працювати не лише заради бізнесу та прибутку, а й для людей – головна мета нашої компанії. ТОВ «Україна» – соціально направлена компанія», – заявляє її керівник Олег Крижовачук. Він продемонстрував голові ОДА Валентину Хоптяну, що вдалося зробити, аби покращити інфраструктуру населених пунктів.

Завдяки тісній співпраці влади та бізнесу у селі Климківці постав сучасний сільський клуб та бібліотека. У Новому селі – церква, навчально-виховний заклад, сільська рада, дитячий садок, амбулаторія. У Скориках – сучасна школа, стадіон, ФАП. У населених пунктах відремонтовані дороги, тротуари, встановлене освітлення вулиць. «Ми можемо і вміємо будувати Європу в себе – на Тернопільщині. Ці населені пункти затишні і охайні. Для людей тут створено все: і робота, і місця для відпочинку, навчання, охорона здоров`я. Президент України ставить завдання працювати на благо людей спільно – влада, бізнес і громадськість. І тут ми бачимо яскраве підтвердження цій співпраці», – заявив голова ОДА Валентин Хоптян. Крім створення затишних умов для життя та відпочинку мешканців ТОВ «Україна» продовжує розвиватися, насамперед з метою створення нових робочих місць. Компанія розбудовує виробничі підрозділи, розширює потужності елеватора у Підволочиську, завершує зведення молочно-товарної ферми.

 

 

 

 

 

Коментарі вимкнені.