Чим хваляться райони Тернопільщини…

Теребовлянський район посів почесне третє рейтингове місце згідно рейтингової оцінки результатів діяльності за І квартал 2016 року.

Оцінка ефективності роботи районів за звітний період визначається згідно показників, що впливають на його соціально-економічний розвиток та підвищення рівня життя людей.

Успішна динаміка показників Теребовлянського району спостерігається за напрямками: «Відновлювальна енергетика та енергоефективність» (2 місце), «Відкритість влади та доступність до адміністративних послуг» (3 місце), «Фінансова самодостатність» (4 місце), «Розвиток малого та середнього підприємництва» (4 місце).
«Це результат спільної роботи адміністрації області, району, депутатів та громади. Сподіваюся, у майбутньому ми спільними зусиллями зможемо утримати позиції на такому ж рівні», — зазначив заступник голови Теребовлянської районної державної адміністрації Володимир Довгань.

На Теребовлянщині — збільшення обсягу виробництва продукції сільського господарства. 1 місце район займає щодо позиції темпів зменшення заборгованості із виплати заробітної плати та оплати житлово-комунальних послуг. Також він у першій четвірці стосовно оснащення багатоквартирних житлових будинків приладами обліку теплової енергії.

Окрім цього, за І квартал 2016 року в районі найбільший обсяг оголошених закупівель товарів, робіт і послуг через електронну систему закупівель «ProZorro» -1547 тис. грн (1 місце). Відповідно й найбільша сума економії коштів по даній системі – 62 тис. грн (2 місце).

Нагадаємо, згідно результатів рейтингової оцінки результатів діяльності за І квартал 2016 року лідируючу позицію зайняв Тернопільський район. На другому місці — Збаразький район, який посів одні з перших місць згідно 19 показників восьми основних сфер діяльності.

-1 thoughts on “Чим хваляться райони Тернопільщини…

  • 18:53 | 4.07.2016 о 18:53
    Permalink

    Чому не пишуть, як підвищився добробут населення за таких високих рейтингових місць. Почитайте попередню статтю, опубліковану в інтернет виданні Місто

Коментарі вимкнені.