Чиновника з Тернопільщини, якого спіймали на величезному хабарі, тримають під вартою

Провідному спеціалісту одного з відділів Головного управління Держгеокадастру в області, який одночасно є депутатом місцевої ради, обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою та одночасно визначено заставу в сумі понад 200 тис. грн.

Нагадаємо, що службовець вимагав та одержав від підприємця 200 тис. грн. та 1 тис. дол. США за вплив на голову місцевої ради з метою отримання дозволу на розміщення тимчасової споруди для ведення підприємницької діяльності.
Під час одержання хабара його затримали працівники прокуратури Тернопільської області спільно зі співробітниками органів внутрішніх справ.
Чиновнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369-2 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), санкція якої передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна та із спеціальною конфіскацією.
Досудове розслідування кримінального провадження триває. На даний час вирішується питання про відсторонення підозрюваного від займаної посади.

Коментарі вимкнені.