ДАІ-шник таки брав гроші в італійця, – Іван Ковалик натякає на кругову поруку в тернопільській поліції

Ми нещодавно писали про те, як тернопільські таксисти за допомогою ДАІ-шника «розвели» на гроші італійця.

Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 жовтня п.Р.Алісандро о 03.45 приїхав на залізничний вокзал зустріти дружину. Припарковав машину і задрімав, прокинувся від того, що його розбудили три таксисти (номера машин ВО0510ВС, ВО9322АІ), які звинуватили італійця в тому, що той нібито одному з таксистів пошкодив машину і почали вимагати гроші. О 06.00 приїхав працівник ДАІ Климюк Петро Петрович, вилучив права в п.Алісандро і «попросив» його оплатити завдані збитки, на що дружина потерпілого попросила оформити ДТП, але Климюк П.П. затягував час і фактично захищав позицію власника таксі, який приїхав на місце пригоди. Кінець кінців дружина італійця пояснила йому, що треба заплатити гроші, бо вони беззахисні в цій ситуації. Італієць дав 50 євро власнику таксі і після того отримав свої права. Міліціонер «закрив очі» на те, що таксисти працювали нелегально, оскільки сховали шашки в машину одразу по приїзду ДАІ, не оформив ДТП, як цього вимагає закон. Після цієї ситуації п.Алісандро вимагав в керівництва Климюка П.П. вибачень від нього, але той заявив йому «щоб той їхав назад в свою Італію».

Цю ситуацію взяла під свій контроль “Самооборона Майдану Тернопільщини”, зокрема, її керівник Іван  Ковалик.

І вже сьогодні начальник УМВСУ в Тернопільській області Олександр Богомол прозвітував, що їхній співробітник не вибивав гроші з італійця.

На цю інформацію відреагував Іван Ковалик, який каже, що спростування поліцією цієї інформації підкреслюю “кругову поруку” у системі ДАІ.

Це просто… Значить отакий висновок написав Коваль Сергій Борисович!!! Вчора я з паном Алісандро мав зустріч з ним, де ми дійшли висновку, підкреслюю МИ, разом з Ковалем С.Б., що працівник ДАІ Климчук П.П. грубо порушив закон відмовивши п.Алісандро в складані протоколу. Гроші, він дав після приїзду міліціонера. Більше того, Климчук активно наполягав на тому, щоб італієць дав гроші на місці. При цьому він не розумів зовсім нічого, бо неволодіє українською мовою, а налякана дружина ледве перекладала, що могла. Вина “правоохорнця” тут явна. Чого Климчук П.П. відмовився прийти в кабінет, коли я з п.Алісандро були там? Якщо італієць заплатив гроші таксисту справедливо, то чого на наступний день він їздив на Котляреського? Він не хоче повернути собі свої кошти, він хоче тільки вибачень від Климчука за неналежне виконання обовязків, і за порушеня своїх базових прав і свобод. Замість того, щоб вибачитись ДАІшник в грубій формі послав “італійця до Італії”, в присутності інших міліціонерів. 
Висновок написаний тільки зі слів Климчука П.П. Це тільки підкреслює що “кругова порука” продовжує існувати в системі ДАІ.В цій системі зміни будуть лише тоді, коли прийдуть нові люди. Я знаю що Климчук П.П. написав заяву в нову поліцію, надіюсь що такі люди туди не пройдуть.

Коментарі вимкнені.