Де на Тернопільщині облаштують пункти обігріву?

На стаціонарних постах дорожньо-патрульної служби області, в містах Підволочиську, Зборові та Чорткові, які знаходяться на дорогах державного значення М-12 «Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка», Н-02 «Львів-Тернопіль» та М-19 «Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече», працюють пункти обігріву населення.

Робота даних пунктів пов’язана із значним пониженням температури повітря, можливим погіршенням погодних умов та направлена для надання допомоги учасникам дорожнього під час руху дорогами Тернопільщини. За словами заступника начальника управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олега Турлая – діяльність пунктів обігріву спрямована на допомогу насамперед учасникам дорожнього руху, але скористатися їх послугами можуть усі бажаючі. У будь-який час доби там можна зігрітися гарячим чаєм із печивом, отримати кваліфіковану пораду щодо маршруту руху. Синоптики прогнозують, що холоди триватимуть і далі, тож облаштування таких пунктів буде доречне для водіїв та гостей Тернопільщини.

Кожен, хто потребує допомоги може зателефонувати до чергової частини відділу управління превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Тернопільській області (0352) 524738 або за номером «102».

Коментарі вимкнені.