Делегація з Буковини вивчала досвід Байковецької громади

13 вересня делегація представників громад з Чернівецької області з метою вивчення досвіду реформування органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації перебувала на Тернопільщині. Їхня поїздка відбулася за підтримки програми «U-LEAD з Європою «Покращення якості надання адміністративних послуг для населення».

Як змінювати, поліпшувати культурно-освітній простір новоствореним громадам? Щоб отримати відповідь на це питання, буковинці вирішили завітати в Байковецьку об’єднану територіальну громаду. Їх супроводжували експерти Тернопільського обласного Центру підтримки органів місцевого самоврядування Олег Боберський та Наталія Онищук.

Гостей зустріли перший заступник та заступник голови сільської ради Микола Дума і Віктор Пулька. В  залі засідань вони презентували їм своє бачення і свої здобутки в розвитку культури, освіти, охорони здоров’я і спорту в громаді. Судячи з численних запитань, презентація справила на них позитивне враження. Багато почутого і побаченого вони тепер впроваджуватимуть у своїх громадах.

Жвавий інтерес у чернівчан також викликала розповідь секретаря сільської ради Юлії Турчманович про співпрацю керівництва та апарату громади з молодіжною громадською організацією «Файна громада».

Того ж дня гості у супроводі Віктора Пульки побували у НВК «Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ». Там вони оглянули початковий  клас, який обладнано відповідно до вимог реформи «Нова українська школа», лінгвістичний, фізичний і хіміко-біологічний кабінети. Але найбільше зацікавлення у них, звісно, викликала перша в Україні сільська обсерваторія.

Коментарі вимкнені.