“Демонтажем” аварійного будинку наразі зайнялися цигани

“Демонтажем” аварійного будинку на вул. Крушельницької, 53, який обвалився під час зливи 27 травня, наразі зайнялися цигани.

Нагадаємо, демонтувати небезпечний для перехожих будинок, у міськраді обіцяли найближчим часом. Є навіть відповідне рішення виконкому. Проте наразі за роботи ніхто не брався.

Тим часом на руїнах будинку господарюють цигани. Чоловік, жінка та троє малих дітей лазили по зруйнованих уламках будинку і щось шукали. Це бачила кореспондент 20minut.ua зранку 10 червня. Через деякий час вони попрямували вулицею Крушельницької із невеличким візком, з якого виднівся мотлох та речі з металу.

З питанням, коли демонтують аварійний будинок кореспонденти звернулися до начальника управління житлово-комунального господарства Миколи Лесіва, який переадресував нас до свого заступника Ганни Муцої. Мовляв, вона є головою комісії з демонтажу будинку на вул. Крушельницької, 53. Проте пані Муци на робочому місці ми наразі не застали, а її мобільний не відповідав. Тож версія посадовця, коли нарешті демонтують небезпечний будинок, поки невідома.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.