Депутат Василь Лукін домігся капітального ремонту вулиці на своєму виборчому окрузі

Василь ЛукінДепутат міської Тернопільської міської ради Василь Лукін домігся капітального ремонту однієї з вулиць на своєму виборчому окрузі. Йдеться про вулицю Дівочу, де площа ремонту становить 3333 м.кв., а загальна вартість робіт – 980 тисяч гривень.

З 12 квітня цього року велися підготовчі роботи і зараз залишилось покласти останній шар асфальтового покриття.

«Я неодноразово наголошував міському голові, щоб він звернув увагу на мій виборчий округ. В цьому році нам вдалося дійти згоди про капітальний ремонт вулиці Дівочої», – повідомив депутат Василь Лукін.

За його словами, вулиця, яку капітально відремонтують вже найближчим часом, дасть змогу розвантажити від приватного автотранспорту проспект С.Бандери та вул.Слівенську. Це, в свою чергу, дозволить зменшити транспортний потік цими вулицями та зменшить можливі скупчення транспорту в години «пік».

Депутат зазначив, що цього року на його виборчому окрузі буде відремонтовано ще 80 м.кв. вулиці Татарської на загальну суму майже 29 тисяч гривень. Але в даному випадку йдеться лише про поточний ремонт.

«Ми на наступний рік розглядаємо можливість зробити капітальний ремонт вул. Манастирського, таким чином запропонувавши водіям як з Центральної частини міста через вулицю Татарську, так і з так званого «горбатого» моста швидко доїхати на мікрорайон «Східний», – підсумував Василь Лукін.

Як уже неодноразово повідомлялось, на капітальний ремонт доріг у Тернополі необхідно близько 600 млн.грн. Цього року виділено лише 30 млн.грн.

-1 thoughts on “Депутат Василь Лукін домігся капітального ремонту вулиці на своєму виборчому окрузі

 • 17:01 | 21.05.2013 о 17:01
  Permalink

  Це плата від Надала Лукіну за підпис під документом , що дає дозвіл на зрізку берез біля “Прогресу” та встановлення там пивних столиків. Це також округ Лукіна. ОСЬ ТАК…

 • 19:45 | 21.05.2013 о 19:45
  Permalink

  У статті – неправдива та видумана інформація. Правильніше сказати – дезінформація.

 • 10:34 | 22.05.2013 о 10:34
  Permalink

  А Лукін точно нічого не вигадав? Бо той ремонт був запланвоний ще років 3-4 тому))))))))

Коментарі вимкнені.