Депутат з прізвищем «Свободівець» стане головою тернопільської облради, хоча достойні – усі 37

 «Тест драйв» для народних депутатів розпочали «Погляд», «ІНТБ» та молодіжні громадські організації міста. Першим пройти «рентген» у Тернопільському центрі комунікацій наважився Олексій Кайда. Він переміг на виборах до Верховної ради, як єдиний кандидат від «Об’єднаної опозиції», на 163 окрузі (м.Тернопіль).

Представники Пласту, МГО «Файне місто», МГО «Німецька молодь», спілки молодіжного самоврядування та журналісти міста намагалися випитати в іще діючого голови облради прізвище його ймовірного наступника. Але Олексій Петрович разів зо п’ять повторив «Це буде «свободівець», і не «розколовся», навіть коли було названо прізвища людей, котрі на думку тернополян, мають найбільші шанси сісти у крісло очільника обласної ради.

«Погляд» подає цикл заміток про цю зустріч в рамках тест-драйву.

–          Хто буде вашим наступником в обласній раді?

–          Однозначно «свободівець». Це є принципова позиція.

–          …Роман Навроцький чи Леонід Бицюра?..

–          Я вам ще раз кажу – це буде «свободівець», член ВО «Свобода», депутат тернопільської обласної ради, людина, яка себе зарекомендувала з найкращої сторони, людина, кандидатура якої буде обговорюватися на засіданні політвиконкому ВО «Свободи». Тому, що ви прекрасно розумієте, це є найвища представницька посада, і відповідно, це буде вирішуватися навіть не на рівні міста Тернополя чи тернопільської області. Я буду рекомендувати, однозначно, виключно «свободівця». У нас є достойні кандидатури, з числа яких і буде обрано когось головою. Зараз, за три з половиною роки, вже всі депутати мають досвід роботи в обласній раді. З числа 37 депутатів у нас всі достойні.

–          А заступників ви також будете радити?

–          Це прерогатива голови – пропонувати заступників. Але радити буду. Я ж нікуди не втікаю. Знаєте, вибори відбулися, і мене всі намагаються кудись виперти. Я тут. Я живу тут. Згідно графіка роботи, який буде встановлений народним депутатам, я буду працювати тут, в окрузі.

–          Як і скільки будете звітувати перед громадою міста за зроблену роботу?

–          Я завжди готовий звітувати. Я обіцяв в кінці вересня-на початку жовтня звіт обласної ради. Потім я подумав, що це можуть закинути мені, як використання адмінресурсу. Ось звіт готовий, з таблицями, з усім (показує товстеньку папочку – прим. ред.). Але підкажіть, в якій формі звітувати? Я можу зараз сісти і почати це все читати.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.