Депутати Тернопільщини звернулися до уряду через проблеми постачання газу

Депутати обласної ради звернулися до Кабміну щодо проблемних питань постачання газу в період опалювального сезону.

Звернення, яке було прийняте на засіданні сесії 18 вересня, надіслано адресату. У документі, зокрема, йдеться: «Підприємствами теплоенергетики Тернопільської області протягом останніх років планово знижуються показники споживання природного газу.

У порівнянні з 2007 роком знижено споживання природного газу на 21 % (заміна ділянок теплових мереж з впровадженням попередньо ізольованих трубопроводів в пінополіуретановій ізоляції, переведення котелень на альтернативні види палива,  впровадження індивідуальних теплових пунктів та інше), в тому числі, по  комунальному підприємству  „Тернопільміськтеплокомуненерго”–13,1 %, комунальному підприємству теплових мереж Тернопільської обласної ради  „Тернопільтеплокомуненерго” – 58,3 %. Крім того, у місті Тернополі для подальшого суттєвого зниження споживання природного газу розроблено довготерміновий комплекс заходів, під час яких планується залучити кредитні ресурси Європейського банку реконструкції та розвитку. Заплановано провести масштабну термомодернізацію житлового комплексу, що дозволить скоротити  до 24 % споживання природного газу  у порівнянні з показниками 2012-2013 років.

Враховуючи наведене, для запобігання зриву опалювального сезону та недопущення соціальної напруженості в області ми, депутати Тернопільської обласної ради, просимо невідкладно прийняти рішення про перегляд помісячних граничних обсягів природного газу для потреб Тернопільської області, які встановлені постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2014 № 296 „Деякі питання забезпечення населення, підприємств, установ та організацій природним газом до кінця опалювального сезону 2014/15 року”, зокрема, за рахунок виділення обсягів природного газу власного видобутку в Україні».

Коментарі вимкнені.