Дещо про єдину біатлонну базу на Тернопільщині

При Тернопільській облдержадміністрації створили робочу групу, представники якої займатимуться оформленням пакету документів на право власності земельних ділянок під біатлонною трасою. Ці ділянки належатимуть ФСТ «Колос», яке є власником біатлонної бази. Таке доручення дав голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час робочої зустрічі із чемпіонкою з біатлону Оленою Підгрушною та головою облради Василем Хомінцем 10 серпня.

«Два роки тому на території єдиної біатлонної бази в області планували розпочати будівництво. Це б означало кінець наших тренувань у Підгородньому, – зазначила Олена Підгрушна. – На даний час оформили документи на біатлонну базу, вона належить ФСТ «Колос». Невирішеним залишилось питання лижеролерної траси, яка не оформлена як частина бази».

Очільник області наголосив, що  земельні питання, пов’язані з біатлонною базою, повинні вирішити оперативно.

«Ми гордимося нашими спортсменами, які показують хороші результати на чемпіонатах. Зі свого боку забезпечимо усі належні умови для проведення тренувань на території області, – продовжив Степан Барна. – На біатлонній базі у Підгородньому займаються чемпіони області, це також хороша можливість розвитку для дітей. Питання щодо оформлення біатлонної траси буде вирішено найближчим часом».

Коментарі вимкнені.