Для чого у Тернопіль приїжджали польські науковці?

polyaДелегація польських науковців і медиків з Республіки Польща у складі віце-президента медичного центру «Horizon» Анджея Комора, представника Центру біологічно-хімічних наук Варшавського університету, доктора Збігнєва Рогульського та співвласника центру інновацій «Global GMP» Марека Мархлінського 17 вересня цього року зустрілася з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою з метою налагодження співпраці.

У ході розмови було обговорено низку можливих напрямків для подальшого співробітництва. Польські колеги презентували свою діяльність. Водночас ректор ТДМУ ознайомив з досягненнями університету, його матеріально-технічною базою, особливостями навчального процесу та потенціалом науковців і викладачів вишу.

Уже розпочато роботу над визначенням важливих медичних питань з метою подальшого підписання чотиристоронньої угоди з вищезгаданими компаніями та установами. ТДМУ співпрацюватиме з польськими колегами в напрямку реалізації спільних наукових досліджень з медицини та біології, обміну досвідом, втіленням у життя проектів з розвитку телекомунікаційної медицини. Окрім того, під час зустрічі мова йшла і про можливість реалізації спільних проектів у рамках транскордонної співпраці.

Коментарі вимкнені.