Для Кузевич Мар’яни, якій відмовили лікарі у Тернополі, збирають гроші

Кузевич Маряна Ігорівна, 14 років родом з Бучацького району с. Рукомиш. З першого класу по 5 навчалася у Рукомиші в середній школі, а вже з 5 до 9 навчалася у Заривинській школі так і не почавши 2-го семестру.

Як і всі хороші дівчата дуже мила і хороша дівчинка Марянка, яка раптово захворіла на гострий мієлоїдний лейкоз зараз лікується у приватній лікарні в м. Києві. Спочатку в м. Бучачі лікарі поставили її діагноз : ангіна, а пізніше, коли стан дівчинки погіршився і вони відправили дівчинку вТернопіль. Коли родичі приїхали до лікарні і лікарі обстеживши дівчинку і зробили певні аналізи підтвердили цей діагноз. Але при цьому відмовилися лікувати дівчинку в Тернополі, мавши при цьому всі необхідні лікувальні прилади, просто не хотіли брати на себе відповідальність. Тому дівчинку змусили відправити в Київ з надіями, що там лікарі не відмовлять. Все таки небайдужі люди є і один дуже хороший лікар погодився розпочати лікування дівчинки. Вся подальша інформація буде на сторінці групи (ТУТ).

Номери рахунків будуть найближчим часом і ви зможите допомогти дівчинці матеріально.(вже в понеділок)

А також вже завтра ми будемо ставити банки в магазинах у центрі міста Бучача. Тож просимо всіх небайдужих людей відгукнутися на біду у родині Кузевич, щоб допомогти Марянці на лікування.

За детальною інформацією телефонуйте :

мати Марянки – 0676647843 Галина

Хресна мати – 0969818561 Надія

Обєднаймося всі разом, щоб допомогти Марянці!!

-1 thoughts on “Для Кузевич Мар’яни, якій відмовили лікарі у Тернополі, збирають гроші

 • 20:43 | 14.01.2014 о 20:43
  Permalink

  Як це незнаєте про що пишете?!!!!!!

  • 18:36 | 16.01.2014 о 18:36
   Permalink

   Ми теж лікувалися в гематологічному відділені тієї ж лікарні і наявність лікувальниї приладів(за вашими словами)не означає наявність дорогого лікарства.У обласних лікарнях практично неможливо вилікувати таку важку форму лейкозу як в Марянки саме через брак фінансування і ніяк не через не компетентність чи не бажання брати на себе відповідальність лікарів.Чому ви не пишете про допомогу переїзду в Київ і супровід медперсоналу,і те що в Києві вас вже чекали? Я щиро бажаю Марянці швидкого виздоровлення,терпіння рідним,моліться і вірте і не судіть людей про яких ви нічого незнаєте і які допомагають нашим дітям вижити.

 • 14:47 | 15.01.2014 о 14:47
  Permalink

  Доброго вам дня! Мене звати ОксанаСтоляр, мама Столяра Андрійка, який в 2012 році захворів тяжким недугом і йому поставили діагноз гострий лімфобластний лейкоз. Наша історія є дуже -дуже довгою, часто неприємною, але чесною та правдивою. Нашій дитинів Тернопільській гематалогії, в якій побувала і ваша дівчинка надавали допомогу, все було би (думаю)добре, але одного дня наш хлопчик разом ще із однією дівчинкою потрапили в реанімацію там діти пролежали в комі приблизно тиждень(причини вже в минулому), а після того, як обстежили мого Андрійка, я вивезла дитину в Охматдит. Але щоби потрапити туди потрібно спілкуватися з пані Донською, та не кожен при великому бажанні може потрапити туди . Охматдит – не є приватною клінікою!!! Там працюють дуже хороші спеціалісти і досі я їм дуже вдячна часто зідзвонюємося з ними та бачимося з зав.відділення ИХТ!!! Але я не маю ніякого християнського права звинувачцвати наших тернопільських лікарів, тому що всі обласні,так само як і районні лікарні(Тернопільська, Івано-Франківська, Хмельницька) не можуть та і не мають права лікуквати дітей з вашим діагнозом, тому і ми їдемо і просимося в Київські лікарні, як це робив мій чоловік і батько наприклад,Назарчика Бойка ……….. Прочитавши вашу історію хочу сказати, що розумію вас, співчуваю та чим зможемо – допоможемо….А вам в свою чергу треба просити Господньої підтримки , бо тільки Боже чудо не раз піднімало мою дитинку , вже здавалося б з неможливо тяжкого стану, смирятися і молитися та ні в якому разі, ми , батьки в таких ситуаціях не маємо ніякого права судити, а тільки каятися родинами, бо діти наші не винні, що лежать і мучаться………….. Бажаю вам терпіння,пройти цей шлях лікування.Не забувайте про чудо… Хай Господь благословить вашу дівчинку! Все у вас буде добре! Зповагою О

 • 04:09 | 21.03.2014 о 04:09
  Permalink

  есть ли банковские реквизиты для перечисления средств?

Коментарі вимкнені.