Бережани будуть мати свою “Книгу рекордів”

Є «Книга рекордів Гіннеса” (The Guinness Book of Records), “Книга рекордів України” та багатьох областей і міст України.
Тож чому не може бути “Книги рекордів Бережан”? 
Відтепер і у нашому місті буде запроваджено реєстр найрізноманітніших рекордів. А тим, хто їх встановить, видаватимуться красиві свідоцтва про занесення в «Книгу рекордів Бережан» із зазначенням часу, номінації та результату. Проект “Книга рекордів Бережан” – поєднання “Книги рекордів Гіннеса” і змагань, скажімо, з легкої атлетики “Золота миля”, коли переможці всіх етапів отримують діамант. Від цих популярних брендових проектів ми, звичайно ж, візьмемо тільки концепцію – з діамантами в організаторів поки що проблеми…
Впродовж року буде кілька днів, коли можна буде встановити рекорд: День міста, День Молоді, День фізкультурника, Фестивалі «Бережанського замку», «Рурисько» та інші, а також найближче – Свято Зими, на якому буде започатковано даний проект.
В рамках Свята Зими 19 лютого 2012 р. буде презентовано проект “Книга рекордів Бережан” і проведено змагання в кількох «зимових» номінаціях:
– кидання своєї шапки на дальність;
– кидання сніжки на дальність;
– «закидання» футбольного м’яча на дальність у валянках 46 розміру;
– кидання і ловля сирих курячих яєць (для команд з двох учасників);
– найвищий учасник Свята Зими;
– їзда лежачи на санках на встановлену дистанцію.
Оргкомітет залишає за собою право встановити ще кілька номінацій.
З постійної рубрики в газеті “Береж інфо” дізнаватимемося про проведення змагань, запровадження нових номінацій, нові рекорди та імена рекордсменів. Незабаром буде оголошено конкурс на кращий логотип “Книги рекордів Бережан” та номінації, в яких фіксуватимуться результати. З часом можливе видання періодичного друкованого варіанту.
Запрошуємо усіх до участі в проекті. Впишіть своє ім’я в «Книгу рекордів Бережан»! 
БМГО «Рідне місто»

Коментарі вимкнені.