До Тернополя завітав письменник Іван Байдак

4 травня в рамках «Мистецького фестивалю «Ї» Іван Байдак презентував свою нову книжку «Тіні наших побачень». Іван Байдак – український письменник, що пише про людську психологію вчинків і при цьому майже ніколи не висвітлює в творах інтимні події. Його тексти вирізняються цікавою стилістикою, яка не подібна на твори сучасної української літератури, до яких ми звикли. Ймовірно, на це вплинуло те, що автор майже весь час проживає за межами України.

«Тіні наших побачень» – це збірка, у якій автор спробував розібратися в психології людських стосунків. На прикладі вигаданих сюжетів автор спонукає читачів дійти до власних висновків після прочитання книги.

«Ми можемо вимагати від інших лише того, що можемо запропонувати у відповідь. Окрім кохання – його не можна контролювати», — Іван Байдак «Тіні наших побачень».

Також Іван розповів, де черпає образи для персонажів. «Я ніколи нікому б не побажав такої долі, яка є в героїв моїх книг, – додав автор. Слід зазначити, що Іван Байдак частий гість «Мистецького фестивалю «Ї», адже сам уродженець Тернопільщини. Його відомими книгами стали «Особисто Я Особисто Тобі», «Рольові ігри», «Псевдонім», «Тіні наших побачень».

Діана Бих

Коментарі вимкнені.