До завтра триває реєстрація тернополян на безкоштовний робочо-відпочинковий табір

Унікальну можливість поєднати духовний і фізичний відпочинок дарує молоді Тернопілля літній табір «Підкамінь-2013», який відбудеться з 17 по 23 червня на Львівщині з ініціативи членів ТУСК «Обнова», пише Бізнес область.

– Такий табір ми проводимо вже втретє, – розповідає голова ТУСК «Обнова» Віталій Бойко. – Як відомо, найбільшою окрасою Підкаменя є монастир Студійського уставу, який має древню історію. Тому табір – це можливість попрацювати на благо монастиря (кожного дня буде кілька годин для праці), а також відчути ауру духовного місця і відкрити для себе неймовірної краси краєвиди. Будемо спілкуватися, молитися, трохи відірвемося від життєвої суєти…З власного досвіду кажу, що поїздкою можна вбити «двох зайців».

На робочо-відпочинковому таборі в Крестопроісхожденському монастирі отців студитів проживання і харчування – безкоштовно. Крім того, бонус – море вражень, нові цікаві знайомства і справжнє відновлення духа…

Долучитися до табору можуть всі бажаючі, обов’язковою є попередня реєстрація до 16 червня. Детальніше про табір тут.

Довідка.

Монастир Походження Дерева Хреста Господнього Української Греко-Католицької Церкви у Підкамені має давню передісторію. Богопосвячене життя у цій місцевості бере початок ще з ХІІ століття.

Також на території обителі є дві печери, розміщені у глибині гори під теперішнім монастирем. Одна з них, з більшим входом, служила підземним храмом, інша, менша за розмірами, була келією.

Коментарі вимкнені.