Донеччанка з Тернополя привезла сувеніри, які на пальцях не перелічити (відгуки приїжджих)

У нашій традиційній рубриці ми розповідаємо про українських туристів – що спонукало їх приїхати у файне місто та що вони запам’ятали. Знайомтеся – гості міста, які приїжджали на форуми та конференції.

Хмельничанка Ліля Палаш цього року відвідала «Форум майбутнього». Вона зізнається, що хоч близько живе, але думки відвідати Тернопіль і не мала:

– Вирішила приїхати спонтанно. Пройшовшись трохи по місту, я була вражена! Я уявляла Тернопіль маленьким містом зі звичайною архітектурою, а виявилось, що це місто унікальних будівель, унікальної історії, унікальних людей! Найбільше сподобалося озеро, про це, мабуть, кожен з туристів вам скаже.

Інший учасник цього форуму також сусід по області – чернівчанин Богдан Бейсюк. Йому місто сподобалося, завдяки тернополянам. Каже, що приваблює компактність, озеро та пам’ятки. На пам’ять купив магніт із зображенням Катедри та Данила Галицького.

Представниця Сх. України –донеччанка Олеся Беспала приїхала на наукову конференцію. Каже, що люди тут дуже доброзичливі та приємні:

– Неповторне озеро, краса міста, в університетах хороші гуртожитки. А у «Козі» дуже смачна «цицька». На пам’ять купила багато сувенірів, яких і на пальцях не перелічити.

Володимир Антків, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.