Доступне житло у Тернополі буде будувати “Тернопільбуд”

Державна програма будівництва доступного житла, за якою можна отримати пільгову іпотеку під 3% річних у Тернополі вже починає працювати. Щоб його отримати середньомісячний дохід позичальника та членів його сім’ї повинен бути до 10 середньомісячних зарплат (29,42 тис. грн для України; 45,92 тис. грн для Києва), тоді як раніше поріг був обмежений п’ятьма середніми зарплатами (для України – 14,71 тис. грн).

До Переліку об’єктів незавершеного житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла, у тому числі здешевлення вартості іпотечних кредитів, включено ряд  житлових  об’єктів на території Тернопільської області, будівництво яких веде ТОВ «Тернопільбуд».

Відповідне рішення було прийняте 14 червня 2012 року на засіданні Міжвідомчої комісії  з розгляду  пропозицій щодо формування переліку об’єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти Мінрегіону України.

Як повідомляє офіційний вебсайт Мінрегіону України, Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.06.2012 №307 уведено в дію згадане рішення Міжвідомчої комісії.

 

Коментарі вимкнені.