Два гравці ФК «Тернопіль» у збірній туру!

fkОдразу два півзахсиники ФК «Тернопіль» – Тарас Червонецький та Віталій Богданов потрапили до збірної 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд першої ліги за версією спортивного інтернет-ресурсу «Sport Arena».

Ось яку характеристику отримали від журналістів порталу тернопільські футболісти:

«Активний, напористий і рухливий Тарас Червонецький просто розірвав суперників на фланзі. Повинен був забивати ще в першому таймі, але його щільний удар в кут воріт відбив миколаївський воротар. Після перерви зрівняв рахунок, спритно зігравши після виносу. Міг забивати ще, а численні проходи завершував навісами і прострілами, які теж загострювали гру».

«Важко не відзначити багатьох тернополян, які намагалися грати на в’язкому полі і зуміли принести своїй команді вольову перемогу. Віталій Богданов, можливо, самий технічний в своїй команді, навіть на важкому полі намагався дбайливо поводитися з м’ячем, організовував атаки, подавав разом з Курило стандарти (а ми пам’ятаємо, що саме вони допомогли господарям виграти). Міг забивати Віталій і сам, але в обох випадках Чумак виручив миколаївців. Одного разу через голкіпера плеймейкер «муніципалів» позбувся навіть вірного «сухого листа».

Коментарі вимкнені.