Двоє молодиків з Тернопільщини вкрали 200 кг капусти

Двоє неодноразово раніше судимих жителів Теребовлянщини протягом місяця вчиняли крадіжки на території району. За наживою проникали до сільського магазину, приватного помешкання та фермерського господарства.

Як повідомив заступник начальника Теребовлянського райвідділу міліції Степан Яворський, обидва молодики вже раніше мали проблеми із законом. 24-річний чоловік провів декілька років у в’язниці за вбивство,  а його 28-річний приятель був судимий за крадіжки. Проте, як тільки  вийшли з місць позбавлення волі, одразу взялися за протиправне –  почали красти. Роз’їжджали на автомобілі сільськими місцевостями, придивлялися, де можна збагатитися.

Першим об’єктом наживи зловмисників стала крамниця у селі Заздрість. До торгового закладу вирішили пробратися вночі через вікно. Однак на заваді їм стали решітки на вікнах та дверях. Уважно огледівши всі входи до приміщення, крадії забралися аж на дах. І таки знайшли спосіб проникнути всередину – підважили погано прикріплену бляху підсобного приміщення. Один з молодиків заліз досередини і через решітку вікна передавав приятелю товари – алкоголь, продукти харчування та інший  крам. Поцупили з каси також готівку. Повантажили крадене в машину і непомітними подалися з села.

Та на цьому кримінальні пригоди не закінчилися. Вже дорогою злодії запримітили поле з насадженням капусти. Спритні ділки вирішили скористатися нагодою та нарвати овочів на продаж. Поцупили з приватного господарства понад двісті кілограмів капусти.

Продавши крадене майно та швидко витративши готівку, стали шукати інші об’єкти для крадіжки. Відтак один з приятелів запропонував обікрасти будинок односельчанина в селі Ладичин. Приятелював з господарями, тож добре знав, що чоловік перебуває на заробітках закордоном, а дружина з дітьми гостює в матері. Уночі подалися до будинку. Підваживши віконну раму, проникли досередини. З хати винесли дорогу побутову техніку. Крадене повезли до обласного центру. Частину товару спродали, іншу здали у ломбард.

Продовжувати коїти протиправне злодійському дуету завадили правоохоронці. Працівники міліції затримали зловмисників.

За фактами злодійських вилазок чоловіків відкриті  кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 ККУ (крадіжка). Правоохоронці перевіряють причетність підозрюваних до скоєння інших подібних злочинів. Як міру запобіжного заходу їм обрано арешт.

Коментарі вимкнені.