Двоє волонтерів з Тернополя стажуватимуться у Верховній Раді

Бути волонтером – добре для кар’єри. Це довели двоє тернополян, цілий рік стажуватимуться у єдиному законодавчому органі України – Верховній Раді. Обоє вони цьогоріч були волонтерами Чемпіонату світу з водно-моторного спорту, котрий проходив у Тернополі.

Відповідно до Розпорядження Керівника Апарату Верховної Ради України №4570 від 24 жовтня 2012р., тернополянин Володимир Антків пройде стажування в Комітеті з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики, а Діана Голяш – в Управлінні кадрів Апарату Верховної Ради України.

Протягом року тернополяни матимуть змогу дізнатись “зсередини”, як працює Верховна Рада, брати участь в семінарах та зустрічатись із відомими політиками.

Свого часу, випускниками програми стажування у ВРУ були відомі тернополяни: Степан Барна – депутат обласної ради, Максим Черкашин – помічник міського голови та Руслан Кулик – кандидат у народні депутати України.

До слова, 24 жовня, Володимир Антків, як волонтер чемпіонату світу з водно-моторного спорту, отримав диплом від Президента Національної федерації водно-моторного спорту України, Віктора Шемчука та міського голови Тернополя Сергія Надала, за вагомий внесок у розвиток водно-моторного спорту України.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.