Дим без вогню, полімерні «черв’яки», «фараонові» змії та шашлики з повітряних кульок, – це все сьогодні у Тернополі (фото)

Сьогодні, 27 вересня, у Тернополі експериментували. І дорослі, і малі.
Дим без вогню, полімерні «черв’яки», «фараонові» змії, велетенські мильні бульбашки, шашлики з повітряних кульок, содові гадюки та багато інших цікавих експериментів бачили тернополяни на Театральному майдані під час «Наукових пікніків».
«Таких захід відбувається у нас вже втретє, – розповідає організатор «Наукових пікніків» у Тернополі Христина Білінська. – Приємно, що участь беруть представники Польщі, різних областей України. Сьогодні тут понад 35 команд. Загалом, можна побачити близько півтисячі дослідів!»

Христина Білінська каже, що кожного року «Наукові пікніки» розширюють межі учасників та згуртовують навколо себе дедалі більше зацікавлених.

Організаторами «Наукових пікніків» у Тернополі є Білінська Христина, Міністерство сімї, молоді та спорту, Департамент сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту а також освіти та ннауки Тернопільської обласної державної адміністрації, управління сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту а також освіти та науки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Довідково: Цього року Наукові пікніки відбудуваються вже втретє у 9 містах України: Харків (6 вересня), Київ (12 вересня), Кривий Ріг (19 вересня), Дніпропетровськ (20 вересня), Дубно (25 вересня), Луцьк (26 вересня), Тернопіль (27 вересня), Одеса (3 жовтня), Вінниця (4 жовтня) ми проведемо Наукові пікніки.

Коментарі вимкнені.