Екс-директор «Домобудівника» працею людей «заробив» гектар землі у передмісті Тернополя (документ)

ТОВ «Домобудівник» продовжує тримати «оборону» перед активними «захисниками» колективу – Євгеном Рожуком та Ольгою Іваноньків. Навіть привезений «заморський» інвестор Айвар Сманс ситуації не врятував, адже прийшовши з кулаками і без паперів на підприємство – він не зміг завоювати довіри. Сьогодні ж нам «малюють» гарну картинку чесних господарів, які проте мають свої «скелети у кабінетних шафах».

Одна з таких прихованих історій стосується земельних ділянок у селі Байківці, де «Домобудівник» виконував роботи по ремонту дитячого садка.  В рахунок оплати послуг, Байківецька сільська рада виділила підприємству одинадцять земельних ділянок під котеджне індивідуальне житлове будівництво загальною площею 1 га. Щоправда, користі для «Домобудівника» від цього «бартеру» не було.

Євген Рожук незаконно привласнив виділені землі на користь своєї сім’ї, а точніше – дочки Гарбери Ольги Євгенівни. Підтвердженням цього є копія Кадастрового розподілу земельної ділянки гр. Гарбери О.Є. в селі Байкіівці.

Якщо ви подумали, що на цьому «схема» закінчується, то помилилися. Адже апогеєм використання праці робітників підприємства стало те, що навіть оформлення усіх земельних ділянок оплатив не сам «власник», а ТОВ «Домобудівник».  9 тисяч гривень на «папери» здаються просто мізерними у порівнянні із тим, що втратили працівники після цієї «оборудки».

Коментарі вимкнені.