Естафету «Перших кроків» прийняв мікрорайон «Східний»

З 22 по 26 жовтня 2017 року у Тернополі розпочались   змагання серед учнів 4-их класів «Перші кроки».

Їм передував перший етап – шкільні змагання серед учнів 4-их класів, далі відбувся  другий етап – змагання у мікрорайонах міста Тернополя  серед класів – переможців шкільних змагань,– це вищезгадані змагання, та третій етап – це фінальні змагання, які пройдуть  26 жовтня  2018 року у ТЗОШ №26.

22  жовтня «Перші кроки»  стартували у мікрорайоні «Сонячний», а 23 жовтня естафету улюблених змагань четверокласників прийняв мікрорайон «Східний». 122 учні  із шкіл № 10, 14, 15, 17, 18, 23, ТЗОШ 1ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов та  ТСЗШ1ступеня з поглибленим вивченням основ економіки змагались за вихід до фінальних змагань.

У спортзалі ТЗОШ №14 протягом двох годин вирували справжні спортивні  пристрасті.  Учасники змагань, глядачі – однокласники та батьки учасників,   самовіддано вболівали за свої команди, які виявляли справжню волю до перемоги та мали змогу продемонструвати усі свої вміння та навички та рівень фізичної підготовленості.

Естафети біг „Змійкою”, „ ”Естафета зі скакалкою , „Баскетбол”,  „Садіння та збір картоплі”, та „Боулінг” змінювали одна одну, а їм передувало старанне виконання  кожною командою комплексу вправ ранкової гігієнічної зарядки.

Ось і настав час  підведення підсумків. Серед восьми команд-учасниць мікрорайону «Східний» перше місце виборола команда Тернопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – медичний ліцей №15», друге місце завоював спортивний колектив Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14ім. Б.Лепкого, третє місце посіла команда, що представляла Тернопільську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №18. Команди, що посіли перше та друге місця потрапили до фінальних змагань.

участь у змаганнях. А вчителі – буклети від«Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація!»