Ганна Осадко переконує тернополян, що жити насправді просто

Сьогодні, 5 травня, в рамках мистецького фестивалю «Ї», що проводиться в Тернополі, Ганна Осадко презентувала свою книгу «Жити просто».
Крайня книга в авторки вийшла книга два роки тому. Цією книгою, навіть самою назвою Ганна Осадко запевняє, що люди дуже заморочуються, а насправді важливі речі – це прості речі: бути здоровим, радіти дрібним речами.
– Ти усвідомлюєш, що ти щаслива коли помічаєш те, чим живеш. І тому, всі потім розуміють, що жити насправді просто! – ділиться авторка.
Присутнім Ганна розповіла, що її вірш – візитівка – «Господар повертається». Його покладено на музику і з цим віршем жінка стала переможницею конкурсу в Вінниці. Він написаний на основі міфу про Одісея і Пенелопу.
– Перед створенням текстів я обдумую якусь тему і ідею, а потім на роботі одним махом пишу, – розповідає поетка Ганна Осадко, – Я заробляю гроші тим, що читаю книги, свого часу закінчувала художню школу, потім пішла на філологічний факультет. Згодом пішла працювати в видавництво редактором. Спочатку я була графіком для дорослих книг,потім до дитячих. Художник і поет, автор і редактор в мені не сваряться. Я дуже люблю змінювати рід діяльності.
Як каже Ганна, будь – яка інформація і вид діяльності залишає слід в текстах. На останок письменниця прочитала вірш, присвячений своєму синові.
Німець Надя

Коментарі вимкнені.