«Галичанка» в першому матчі перемогла лідера чемпіонату «Сєвєродончанку»

Сьогодні тернопільська «Галичанка-ТНЕУ» у першому матчі заключного 14-ого туру регулярного Чемпіонату України  серед жіночих волейбольних команд Суперліги на майданчику суперника декласувала одного з лідерів «Сєверодончанку» з Луганщини. Рахунок матчу – 3:2.

Найперше, що вдалося взнати про перебіг матчу, це коментарі вболівальників «Сєвєродончанки». «Север позор,Тернополь-умнички!», «Стыд и позор за такую игру!», – написали на своєму сайті одразу після закінчення прихильники луганських волейболісток.

Головний тренер «Галичанки» Андрій Романович розповів кореспонденту «Погляду», що результат міг бути і 3:0 на користь його підопічних.

«Нам знову не вистачає потужності. Сили в атаці, щоб в певні ігрові моменти просто добити суперника. По ходу матчу ми вигравали по партіях 2:0. І це не те що вигравали, а «прибивали» «Сєвєродончанку» у них на майданчику. Розрив у рахунку сягав інколи більше десяти очок. Правда до завершення сетів противник скорочував рахунок.  Але виграти третю частину гри не вдалося. Початок ми провалили, але до кінця зрівняли – 23:23. Якраз в цей момент і не вистачило згаданої мною ігрової потужності, яка притаманна віковим гравцям. Два останніх м’ячі забила «Сєвєродончанка». Як результат,  – 23:25, – не в нашу користь. Четверта партія знову була не за нами,»додав Андрій Романович.

В останньому п’ятому сеті «Галичанка» зіграла, як справжній монолітний колектив. Хоча перебіг був і напружений, але перевага наших волейболісток була очевидна. Тернополянки у додатковій партії перемогли – 15:13. І загалом у матчі – 3:2.

«Сьогодні добре зіграла вся команда, – підсумував Андрій Романович. – Варто відзначити блокуючих гравців Олександру Биценко і Галина Щур. Важко довелося основним приймаючим – Юлі Лонюк і Вікторії Дельрос. Якби не їхні провали у вирішальних моментах третьої партії, ми б таки перемогли 3:0. Та це можна зрозуміти, адже під час всього матчу більшість м’ячів атаки та подачі доводиться приймати саме Юлі та Вікторії. В п’ятій партії ініціативу на себе взяла лідер Ліза Рубан. Вона і забивала левову частку результативних м’ячів. Ліза і принесла нам перемогу, забивши останній м’яч в грі».

Як вже повідомляв «Погляд», матчі у Сєваєродонецьку є вирішальними для «Галичанки» щодо можливості потрапляння у фінал чотирьох. Тернополянки сперечаються за це право з євпаторійською «Керкінітідою». Підопічним Романовича за підсумками двох матчах з «Сєвєродончанкою» потрібно зіграти краще ніж «Керкінітіда» проти южненського «Хіміка», який зараз посідає перше місце у чемпіонаті. На радість «Галичанки» клуб з Криму сьогодні програв – 0:3. Та це ще не гарантувало молодій тернопільській команді вихід у фінал. Все вирішиться завтра.