Голова Тернопільської ОДА зробив неймовірний подарунок (фото)

Голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян подарував духовний подраунок селі Колодно Збаразького району – Плащаницю. Цей цінний подарунок  від губернатора передав громаді села Іван Демчишин під час освячення  новозбудованого храму на честь св. Архистратига Божого Михаїла та інших небесних сил безтілесних.

Освячення новозбудованого храму відбулось 17 листопада у Свято-Михайлівській парафії.

Церкву збудували меценати – вихідці з цього села. Левова частка трудів, коштів, моральних зусиль у цій справі належить Василю Присяжнюку, який, власне, й був ініціатором спорудження святині.

На освячення храму приїхали архієреї УПЦ КП: митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, митрополит Луцький і Волинський Михаїл, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор, єпископ Тернопільський і Теребовлянський Павло, понад чотири десятка священників. На святковому богослужінні також були присутні голова районної державної адміністрації Збаразького району Іван Демчишин та начальник управління охорони культурної спадщини, релігій та національностей облдержадміністрації Ігор Кульчицький.

Очолив Літургію та освятив храм митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан. Його Преосвященству співслужили владики Нестор, Михаїл та Павло, а також собор священників. Владика Нестор подякував фундаторам і жертводавцям, в тому числі головному меценату, за їх сумлінну працю і допомогу у будівництві храму. З благословення святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філаре?та владика Нестор вручив Василю Присяжнюку одну з найвищих церковних нагород – орден Святого рівноапостольного князя Володимира першого ступеня.

Коментарі вимкнені.