Головко знов поліз битися у парламенті (відео)

22 липня під час засідання Верховної ради народні депутати з кулаками накинулися на регіонала Левченка. Згодом заспокоїлися і провели голосування щодо “видалення з сесійної зали народного депутата Левченка”.

Як коментує цей інцидент прес-секретар Олега Тягнибока: “Вийшов в кулуари Левченко до журналістів – вигнали з криками “ти розпалюєш війну – гнида така”))) парламент ухвалив рішення вигнати його з залу”.

Редактор телеканалу “Рада” відреагував наступним чином: “Левченка видалили із парламенту на три сесійних засідання. Можу дати прізвища ще кількох…Трохи ще й набили морду))) Взагалі дивно, як така демократична рада не розправиться з Олійником, Єфремовим, комуняками…Забороніть КПУ, позбавте депутатства депутатів-сепаратистів і вас запам”ятають і подякують!!!!”

У цей час, як видно із відео нижче, тернопільський нардеп Михайло Головко (у цегловому піджаку) не пропустив сьогодні шанс влізти у бійку. Щоправда, не потрапив у саму гущу подій.

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “Головко знов поліз битися у парламенті (відео)

 • 13:52 | 22.07.2014 о 13:52
  Permalink

  до чого тут головко. краще б назвали статтю прилип як…..до штанів

 • 00:24 | 23.07.2014 о 00:24
  Permalink

  Так Головку Шуфриш сказав пару слів (типу фу) і він заспокоївся. Тільки крутився гадьониш, щоб в ТВ екрани потрапити і пропіаритися.

 • 11:47 | 23.07.2014 о 11:47
  Permalink

  З якою метою на вашому сайті йде обгадження народного депутата Головка Михайла?

Коментарі вимкнені.