Хто ледь не влаштував «футбольний інфаркт» тернополянам

ДЮСШ «Спортлідер+» Хмельницький ледь не влаштувало «Футбольний Інфаркт» тернополянам.
«ДЮСШ» Тернопіль, зробивши камбек, переграв ДЮСШ «Спортлідер+» Хмельницький в м. Хмельницький в матчі чергового туру Чемпіонату України з футзалу і наблизився ще на крок до участі в фінальній частині.

Що стосується гри, то приємно було спостерігати за діями команд, які не просто перекочували м’яч в центрі поля, а прагнули грати саме в футбол. Так, багато чого не виходило, але все одно видовище інтригувало.
Команди активно пішли вперед. Незважаючи на статус гостей, як фаворитів групи, ініціативою заволоділи хмельничани. І саме господарі забили першими. Перший тайм закінчився з рахунком 1:0. Другий тайм розпочався теж за атак господарів поля які продовжили йти вперед, нагнітати і забили вдруге. Практично відразу гравці ДЮСШ Хмельницький забили і третій гол.
Ніщо не віщувало біди для Хмельничан, але «Тернопіль» зробив камбек, який, за футбольними мірками можна навіть порівняти з дивом. Звичайно, не настільки епічно, як це зробила Барселона в грі з ПСЖ, але все ж програючи за 3 хвилини до закінчення гри з рахунком 4:1, всього за три оберта хвилинної стрілки радісний вираз обличчя тренера господарів перетворилося в похмуру гримасу. Тернополяни зрівняли рахунок 4:4 , а в післяматчевих пенальті перемогли 2:0.

Коментарі вимкнені.