Гурт з Тернополя носить литовську назву

Назва тернопільського гурту “Tik Tu” з литовської означає “Тільки Ти”. За стилістикою кожна їх пісня кардинально відрізняється від інших. Музика наближена до стилю іndie-pop, synthpop. У пісні «За сивим морем» музиканти цього колективу зміксували електронне звучання з живими інструментами. 
Спочатку до складу «Tik Tu» входили двоє учасників — Наталія Багрій (вокал, флейта, синтезатор) та Роман Божко (бас, клавішні та live семплування), а віднедавна до них також долучився відомий тернопільський музикант Лесик Оmodada (ударні). Сьогодні в їх доробку близько двох десятків пісень, але частина їх в процесі запису.
Зміст назви гурту в інтерв’ю для “Культурно” пояснила солістка Наталія Багрій: “Рано чи пізно всі запитують, чому саме так… Справа в тому, що назву довелось придумувати спонтанно. Коли нас з Романом (тоді наш гурт складався з двох учасників) почали запрошувати на концерти, назви проекту не було. Ми працювали над музичним матеріалом й не задумувалися про це. Друзі запропонували виступити на найближчому концерті, а для цього в анонсі потрібно було вказати назву гурту. Оскільки нас було тільки двоє — назва напросилася сама собою. «Тіk Тu» в перекладі з литовської означає «тільки ти», мовляв, «хто ще буде зі мною грати і слухати мої мотиви», до того ж латинська зрозуміла усім на світі , будь ти в Тернополі чи в Копенгагені”.

Коментарі вимкнені.