Ігор Турський дає слушні зауваження секретарю міськради Віктору Шумаді

Екс-секретар тернопільської міської ради, “свободівець” Ігор Турський зреагував на заяву одного з депутатів тернопільської міської ради  щодо звільнення і невідповідності займаній посаді головного архітектора міста Василя Бесаги та дати пораду сьогоднішньому секретарю Вікторі Шумаді:

Зізнаюся, я не вперше чую обговорення керівників виконавчих органів влади в депутатських колах.

Стало доброю традицією, і це об’єктивно, зважаючи на обрання нового представницького органу, пропонувати структуру міської ради, з якою вона працюватиме чергову каденцію. На одну з найближчих сесій буде винесено проект рішення щодо нової структури виконавчих органів міськради. Цей документ тягне за собою ряд юридично-правових наслідків: стара структура ліквідовується зі всіма управліннями та відділами. В разі прийняття проекту, всі працівники відповідно повинні бути звільнені, і, вибірково, переведенні в нову структуру. Ось тут і виникає запитання: хто з керівників та працівників буде переведений, а кому подякувати і попрощатися?

Згідно Закону саме міський голова є роботодавцем , тому остаточне рішення залишається за ним. У свою чергу новообрана рада небезпідставно має своє бачення, оскільки отримала кредит довіри від громади і за Законом є найвищим органом управління в місті. Я, як депутат, хочу конструктивної співпраці з виконавчими органами міської ради, для реалізації покладених на мене обов’язків, виконання своєї передвиборчої програми та обіцянок перед виборцем.

В даному випадку повинен вступити в “гру” той, хто мав би стати “місточком” між виконавчою і представницькою гілками влади. Саме секретар міської ради Віктор Шумада повинен відпрацювати з депутатами їх пропозиції і запропонувати алгоритм подальшої роботи з міським головою.

Я не хочу виступати адвокатом того чи іншого начальника управління або відділу. Скажу лише, що і в мене є ряд думок, щодо моральних цінностей деяких з них. Проте, якщо не налагодити системної роботи з депутатським корпусом, візьмусь передбачити, що завтра на кожній комісії виникнуть претензії до керівників виконавчих органів ради.

Робота секретаря є архіважлива для того, щоб рада працювала ефективно. І саме він має спрямовувати роботу ради в конструктивне русло. Вважаю і дуже сподіваюсь на те, що дана ситуація виникла не через небажання пана Віктора працювати з депутатами, а через брак досвіду роботи на даній посаді. В іншому випадку, на привеликий мій жаль, фігура секретаря ради перетвориться на формальність.

TeNews

Коментарі вимкнені.