Коли вузькі спеціалісти зможуть оглянути дітей у дитячій лікарні Тернополя

Із 13 до 15 вересня у Тернопільській міській дитячій лікарні дітей оглядатимуть вузькі спеціалісти, про це йдеться на сайті лікувального закладу.

Прийом вузькими спеціалістами діток, за винятком профілактичних оглядів, здійснюється за наявності направлення дільничого педіатра та амбулаторної медичної карти дитини.

 

        П. І. Б.  понеділок  вівторок   середа   четвер п’ятниця

Зав. відділен.

508

Гомза І.М.

08.30-15.00

08.30-15.00

стаціонар

12.30-15.00

08.30-15.00

ЛКК

12.30-15.00

ЛОР

509,  501

Хабаров А.В.

кур

си кур си
Котик Т.Г.

п/о

11.20-14.30

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

Бондаренко Р.Л.

вій

сь

ко

ма

т

Башинський В.А.

стаціонар

——-

——-

стаціонар

——-

Ласкова Г.П.

декрет

на

від

пуст

ка

ортопед

28

Кватира О.М.

п/о

14.00-19.00

п/о

14.30-19.00

п/о

Дзюбановська Н.М

щорічна

відпустка

до

20.09.

2018 р.

Бабаян Р.А.

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

 

хірург

405

Дивоняк М.Д.

відпустка

без

збере

ження

13.30-19.50

Яцух  А.Б.

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

п/о

11.20-14.30

 

уролог, 504

Мних Б.М.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 

гінеколог,504

Лопатка А.М.

13.30-19.50

08.10-14.30

08.10-11.00

стаціонар

08.10-14.30

13.30-19.50

 

офтальмолог

503

Господарська  Л.М

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

п/о

08.10-11.00

Крекотень  Т.І.

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

08.10-14.30

п/о

11.20-14.30

Беньковська Т.

декрет

на

від

пуст

ка

Гулима І.Є.

——-

——-

стаціонар

14.00-18.00

——-

 

невролог

502

Коршовська М.Г.

08.10-14.30

13.30-19.50

д/інв.

п/о

11.20-14.30

13.30-19.50

Ковалькевич Г.Д.

14.00-17.00

п/о

11.00-14.00

08.10-11.00

08.10-11.00

Малиновська Н.Є.

п/о

11.00-14.00

б/збер.

б/збер.

д/інв.

Томчук Л.М.

д/інв.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

п/о

11.20-14.30

Кобрин О.М.

11.00-14.00

08.10-11.00

п/о

стаціон.

11.00-14.00

 

ендокринолог

ІІ поверх

Слободян Н.В.

08.10-14.30

ЛКК

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Хома Н.З.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

кардіолог,507

Дейнега Н.І.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Біла О.Б.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

        П. І. Б.

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

гастроентеролог

505

 

алерголог, 505 Рогатинська Р.В.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

 
  дерматолог

25

Шутурма В.Ф.

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

Кочан О.П.

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

08.10-14.30

13.30-19.50

 

ФГ  ОГК

ІІІ п., 305 каб.

Мисаківська Н.Г.

—–

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

—–

Дахим І.І.

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

—–

08.00-11.00

 
рентгенолог

ІІІ п., 302 каб.

Герасимчук В.В.

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

14.00-20.00

08.00-14.00

Макарук К.В.

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

09.00-15.00

14.00-20.00

 
рентген-

лаборант, ІІІ п

Мисаківська Н.Г.

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

Дахим І.І.

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

14.30-19.30

11.30-14.00

 

кабінет

функціональ-

ної

діагностики

511

Полотнянко С.З.

кур

си

до

02.10.

   2018 р.
Остапчук Т.А.

09.10-16.30

09.10-16.30

12.30-19.50

12.30-19.50

09.10-16.30

ЕКГ

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

09.00-19.30

ЕХО

кур

си

до

04.10.

   2018 р.
Спірографія

08.10-09.10

——-

13.00-14.00

——-

08.10-09.10

 .
    УЗД, 510 Ландяк Е.А.

08.30-15.30

08.30-15.30

08.30-15.30

12.30-19.30

08.30-15.30

 
 плеоптичний

кабінет

506

Теслюк Л.З.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Непріла О.С.

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

08.00-15.42

Кульчицька Н.Б.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Кузів Г.В.

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

12.18-20.00

Дацишин І.І.

щорічна

від

пустка

б/збер.

б/збер.

 

логопед

 

Мочула Н.Р.

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

Циганюк Л.Я.

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

14.00-17.30

09.00-12.30

 

психіатр

24, 25

Сотник О.І.

щорічна

відпустка

до

01.10.

2018 р.

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-17.30

11.00-15.30

09.00-13.30

13.30-17.30

Мурза Л.Л.

щорічна

відпустка

до

01.10.

2018 р.

психолог,  24

Срібна І.Б.

09.00-13.30

13.30-17.30

11.00-15.30

09.00-13.30

13.30-17.30

 

Зав. консультативно-діагностичним  відділенням                                                   І.М.ГОМЗА

Comments are closed.