Команду Надала знову підозрюють у нечесній грі

Ще не вщух скандал навколо гри ФК “Тернопіль” та “Нива”, яких звинуватили у договорняку. Як знову почали говорити за підозрілий матч за участі ФК “Тернопіль”.
ФК “Тернопіль”, який курує міський голова Сергій Надал, взагалі названо у перших номерах команд, які потенційно грають у договірні матчі, при цьому ставлячи ставки у букмекерських канторах.
Сьогодні це йдеться про поєдинок “Зірка” – “Тернопіль”, який завершився з рахунком 6:0 на користь клубу з Кіровограда.
Обидві команди підійшли до цього протистояння в однаковій фізичній формі. Букмекери визначили на перемогу “Зірки” в цьому матчі коефіцієнт у розмірі 1.7. За 40 хвилин до початку зустрічі з “Тернополем” він почав падати і досяг позначки в 1.29. Це означає, що на перемогу кіровоградців ставилися великі гроші.
За даними одного з відкритих ресурсів ставок, банк матчу склав 142 тисячі доларів, а це практично на 50 тисяч більше, ніж було поставлено на торішній поєдинок “Шахтаря” з київським “Динамо”.
Зазначимо, що майже 40 тисяч доларів було поставлено на один гол у першому таймі – це рівень європейських чемпіонатів топ-10. За підсумком, коли ставки зросли до найвищої позначки, на 39-й хвилині зустрічі “Зірка” почала “бити” суперника, забивши 6 сухих голів

Коментарі вимкнені.