Кому Сергій Притула дав другий шанс

Вперше в історії соціального шоу Нового каналу адміністрації закладу дали дві години на виправлення помилок

Золота табличка “Ревізора” – об’єкт бажання більшості готелів і ресторанів України. Знак абсолютного професіоналізму і якості обслуговування отримують лише кращі з кращих.

Вперше за всю історію перевірок команда проекту дала адміністрації закладу другий шанс. Пощастило одному з кременчуцьких кафе. Щоб привести все в ідеальний порядок, у них було лише дві години. У колективі розпочалася справжня істерика. Дізнавшись про другий шанс від “Ревізора”, до підлеглих приєднався власник кафе. Він покинув усі справи і приїхав особисто вкручувати лампочки.

Ведучий пост-шоу “Страсті за Ревізором” Сергій Притула уточнив у шеф-редактора “Ревізора” Ганни Жижі, чому колектив саме цього кафе удостоївся другого шансу.

– Вони виділилися командним духом, – пояснила рішення команди Анна. – І помилки не були грубими. Було видно, що люди стараються. Ми розповіли, що варто змінити, щоб зробити заклад ідеальним. Ішли з надією і зі словами: “Будь ласка, не підведіть. Ми вперше даємо такий шанс у реальному часі”.

-1 thoughts on “Кому Сергій Притула дав другий шанс

  • 14:24 | 8.04.2014 о 14:24
    Permalink

    ДА ЭТО ВСЕ ФИГНЯ!!!!!!КТО ПЛАТИТ ТОТ И МУЗЫКУ ЗАКАЗЫВАЕТ!ЗАПЛАТИЛИ ПОХВАЛИЛИ!ЗАПЛАТИЛИ КОНКУРЕНТОВ ОБОСРАЛИ!!!!!ВСЕ НАШЕ НЕ ЗААНГОЖИРОВАННОЕ ТЕЛЕВИДЕНИЕ НА ЭТОМ ДЕРЖИТСЯ!ПРЯМО СПЕЦЫ ДРЕВНЕЙШЕЙ ПРОФЕССИИ!

Коментарі вимкнені.