Кому звільнення Хоптяна у Тернополі принесе неприємності

Перспективи тернопільської команди “Нива” поки що знаходяться в тумані.

Тернопільська “Нива” в першій частині сезону зуміла приємно порадувати своїх уболівальників. Хоча старт у команди не задався і вона довгий час була серед аутсайдерів, весну в Першій лізі підопічні Ігоря Яворського зустрінуть на пристойній сьомій позиції .

Якщо ігрові проблеми “Ниві ” вдалося подолати, то з матеріально-технічною базою не все так гладко. Місцеві фахівці запевняють, що подібного розвитку подій слід було очікувати, оскільки спочатку проект ” Ниви ” виникла спонтанно. А вихід у Першу лігу можна було вважати приємною несподіванкою, і не більше того. Навіть окремого стадіону у команди немає. Його доводиться ділити з муніципальним ФК “Тернопіль” .

Ігор Яворський в інтерв’ю місцевим ЗМІ зазначив, що хороша фінансова ситуація дозволила б “Ниві ” бути в лідерах чемпіонату.

“Залишилося відчуття недомовленості. Команда примудрилася дуже багато втратити очок у домашніх зустрічах. Десь не щастило, а десь допускали дитячі помилки. А от на виїзді грали більш вдало. Вважаю, що при стабільних фінансах і хороших турнірних розкладах ми могли б зараз бути у першій трійці “, – вважає Ігор Яворський.

За словами тренера “Ниви”, на результат також вплинули катастрофічні умови, в яких доводилося готуватися до матчів.

“Я впевнений, що жодна команда з першої ліги не тренувалася на такому огидному поле, як ” Нива “. Влітку при температурі +30 воно перетворюється на бетон, а восени – це одне суцільне болото. Скільки через це гравців травмувалося! Але у нас іншого виходу не було. І футболісти, зціпивши зуби, там працювали” .

У місцевій пресі запевняють, що однією зі складових відроджень “Ниви” є політика , і дуже важливо чи залишиться в ОДА нинішня влада. Від цього залежатимуть існування команди надалі. В цілому, зима покаже.

Футбол

Коментарі вимкнені.