Київ такої краси ще не бачив, – у столиці Віра Матковська представила колекцію борщівських вишиванок (фото)

Вчора у Києві закрилась виставка «Благословенна Україна»,  де колекціонер Віра Матковська представила майже всю свою колекцію борщівських вишиванок. Про це розповідає Олег Качало.

– Це було справді грандіозно! Київ такої краси ще не бачив. Оглянули колекцію зарубіжні посли. Фотосесію у колекційному вбрані зробили українські зірки. Тисячі киян довідалися про маленький куточок Тернопільської області, де працьовиті жіночки власноруч створювали представлені шедеври вбрання.
Давно ведеться мова про створення музею для цієї колекції, але питання завжди десь зависало. Зараз, коли вже багато людей знають про борщівську вишивку, саме час вирішити питання створення музею. Ця колекція, належно представлена, може стати місцем відвідування для іноземних туристів, яким, по-суті, у Тернополі немає що показати. Все лежить на поверхні, потрібно лише побачити і допомогти. Колекція Віри Матковської, це шанс показати область. Пане голово Тернопільської ОДА Степан Барна, ініціюйте створення такого музею в Тернополі. Впевнений, що таке унікальне надбання української вишивки принесе великий зиск для нашого міста та області.

Коментарі вимкнені.