«Київстар» та Ericsson розпочинають тестування 3G-мережі у приміщенні центрального офісу оператора

Сьогодні спеціалісти «Київстар» та Ericsson запускають в експлуатацію тестове обладнання базової станції третього покоління у приміщенні центрального офісу в Києві. Компанії отримали дозвіл «Українського державного центру радіочастот» на тестування 3G-мережі за умов, що обладнання працюватиме на мінімальній потужності, а покриття мережі не виходитиме за межі визначеного приміщення. У ході тестового періоду, спеціалісти Київстар та Ericsson випробують роботу обладнання та базових сервісів у робочому режимі. Вже у перший день тестування, спеціалістам вдалося досягти стійкої швидкості передачі даних понад 4 Мбіт/с. Роль абонентів виконуватимуть співробітники компанії, які спеціалізуються на питаннях роботи мережі, розробки тарифних планів та послуг.

«Тестування – це обов’язковий етап запуску кожної послуги. Оновлена мережа потребуватиме значних змін у технологічних процесах та обслуговуванні абонентів. Запускаючи тестову базову станцію 3G, ми очікуємо відпрацювати усі можливі позаштатні ситуації та отримати необхідний досвід роботи із послугою широкосмугового мобільного інтернету», – розповідає Тетяна Суміна, голова проектного офісу 3G «Київстар».

«Ericsson виступає рушійною силою, яка допомагає бізнесам у всьому світі повністю розкрити свій потенціал, і ми раді розпочати тестування базових станцій 3G разом з «Київстар» з метою відкриття нових бізнес-можливостей. Ми раді надати нашу ґрунтовну експертизу та міжнародний досвід нашим клієнтам в Україні, допомагаючи у впровадженні 3G МШПД по всій країні», – коментує Войцех Байда, генеральний директор Ericsson Україна.

Нагадаємо, що «Київстар» визнано державним регулятором НКРЗІ претендентом на участь в тендері на отримання ліцензій на здійснення послуг мобільного зв’язку в стандарті UMTS (3G), підсумки якого очікуються 16 лютого цього року.

Коментарі вимкнені.