Літній вояж, або 90 днів на книжкових островах

У бібліотеці-філії села Тарасівка Збаразької ЦБС діє Програма літніх читань «Літній вояж, або 90 днів на книжкових островах».

В рамках програми бібліотекар книгозбірні Галина Папура провела бесіду-огляд книжкової виставки «Книги-ювіляри 2018 року», книжковий літній бум: «Читаємо завжди – читаємо скрізь», літературна подорож «Чарівна країна фантазерів». Екскурсовод-бібліотекар розповіла дітям про письменникі-фантастів, які створили цю дивну країну, якої немає на жодній географічній карті, але вона позначена в кожній людини, яка вміє мріяти. 

Для найменших користувачів книгозбірні бібліо-посиденьки: «Бути сонечком для інших», вікторина «Сторінками українських народних казок», конкурс загадок «На гостину до Флори і Фауни». 

Завдяки таким літнім читанням діти переконуються, що в бібліотеці можна не тільки взяти книгу, але й поспілкуватись з друзями, цікаво, змістовно відпочити та набути нові корисні знання. 

Програма літніх читань триває. Бібліотекар Галина Папура, запрошує всіх дітей села Тарасівка приєднатися і цікаво проводити свій вільний час. Літо продовжується, бібліотека чекає нових учасників літніх читань.

Збаразька ЦБС

Коментарі вимкнені.