Літній табір на Тернопільщині: чого вчать дітей на канікулах

На території Тернопільської області діти відпочивають у таборі “Гарт Волі” уже декілька днів.

Літній табір на Дністрі, поблизу с. Берем’яни, прийняв молодь на другий заїзд. Він триватиме десять днів, діти живуть у наметах на території заповідника.

Розпорядок дня включає плавання, футбол, волейбол, майстер-клас з кулінарії, тренінги з особистого розвитку, конкурси творчих колективів, ековишкіл, страйкбол чи пейнтбол, заняття з військової підготовки, із реконструкції різних періодів історії України, із тактичної медицини, із рукопашного бою, а також із стрільби з лука та арбалета.

Між іншим, діти відвідають ще чотири тематичні екскурсії, а вже побували у с. Гуків на місці місці спалення тіла головного командира УПА – Романа Шухевича та у Кам’янці-Подільському.

Зокрема, для них ще проведуть альпінізм, спуск на плотах та байдарках, майстер-клас із журналістики, фотографії, зйомки краєзнавчих відеороликів.

У таборі діти гартують не тільки волю, а й тіло, як розповідає голова ВГО “Сокіл” Ілля Семенець.

“Гарт Волі” організовує Тернопільський обласний молодіжний методичний центр, тому ціна заїзду є відносно дешевою, враховуючи всі заняття та екскурсії. Відпочивають тут діти не тільки з області, а й з усієї України, їх близько 50.

“Найбільше подобається вечірня ватра, адже ми співаємо пісні та читаємо Таборову пошту,” – ділиться один із таборовиків Андрій.

Тетяна Крисовата‎.

Коментарі вимкнені.