Літню практику у тернопільському виші пройшли студенти Харківського національного медуніверситету

Цього року вже вдруге в рамках програми академічного обміну Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського гостинно прийняв на місячну літню практику студентів медичного факультету Харківського національного медичного університету.

Студентки четвертого курсу Аліна ЛєснаВікторія Квітко і Тетяна Гаврилова мали можливість у найкращих лікувальних закладах Тернополя ознайомитися з базами хірургічного, терапевтичного, педіатричного та гінекологічного відділень. Особливе захоплення у дівчат викликало заняття у навчальному центрі малоінвазивних оперативних технологій ТДМУ під керівництвом асистента Костянтина Походуна, де вони здобули унікальний практичний досвід за допомогою сучасних муляжів з симуляторами.

У навчальному центрі малоінвазивних оперативних технологій ТДМУ.

У центрі симуляційного навчання нашого університету майбутні лікарі ознайомилися з основами симуляційного навчання та його перевагами, а також на практиці спробували свої сили у наданні допомоги під час відпрацювання практичних навичок у конкретній невідкладній ситуації.

У центрі симуляційного навчання ТДМУ.

Велике зацікавлення гостей викликав анатомічний музей на кафедрі анатомії людини. Доцент кафедри Борис Ремінецький провів для студентів екскурсію з детальним поясненням особливостей унікальних препаратів.

 У вільний час студенти відвідали етногалерею «Спадок», де Наталія Волощук розповіла багато фактів про історію української вишивки та територіальні особливості національних строїв.

Джерело: сайт ТДМУ

Коментарі вимкнені.