Логістичний центр допомоги бійцям АТО у Тернополі це…

Робота Логістичного центру допомоги бійцям АТО стала основою переможної народознавчої розвідки на національно-патріотичну тематику «Слава України» серед педагогів міста. Вчителі Класичної гімназії Галина Сікора та Ольга Романишин із допомогою пошуково-експедиційного загону учнів VI гімназійного класу у розробці «Волонтерство заради миру» значний розділ присвятили роботі Логістичного центру.
Ось що зрозуміли гімназисти, відвідуючи наш центр.
«Логістичний центр допомоги бійцям АТО у Тернополі –
– Це три діючі склади та кол-центр, кілька офісів та комп’ютерна база даних сотні волонтерів
– Це тісна співпраця з адміністраціями магазинів та підприємств Тернополя і довіра не однієї сотні містян та жителів області.
– Це психологічна та юридична підтримка військових, їхніх родин, близьких.
– Це можливість вимкнути телевізор та формувати тил, думати про солдат, оцінити їхній героїзм, діяти, робити, бачити, знати.
– Це десятки тонн допомоги на Сході, передані особисто в руки бійцям в зоні АТО.
– Це дзвінки-подяки та дзвінки-прохання.
– Це радісні моменти зустрічі з експедиторами і вже майже рідними водіями-камікадзе. І сумні моменти прощання з незнайомими, але вже майже братами-солдатами.
– Це години розмов і заспокоєнь матерів дружин, сестер, друзів.
– Це години розповідей тих, хто повернувся.
– Це складський гумор з падаючими на голову каріматами, триметровою гіллякою та на п’ять розмірів більшими берцами.
– Це хвилини мовчання при передачі щойнопошитого волонтеркою величезного жовто-синього прапора для вкривання могили незнайомого, але майже брата… та багато іншого.
У логістичному центрі вірять, що Українці, об’єднуються навколо однієї ідеї – максимально допомогти нашим героям-захисникам.»

Учні відвідали Склад №1 Логістичного центру не просто заради ознайомлення, а для того, щоб осягнути природу волонтерства. Гімназисти не тільки слухали розповіді волонтерів про поїздки на Схід, про потреби армії, а й самі спробували зібрати допомогу військовим. На виручені під час шкільного ярмарку кошти діти придбали 8 спальних мішків, 8 кариматів, 8 комплектів термобілизни та 8 термобалаклав. До кожного цього комплекту вклали листи молодших школярів для солдатів та образки Святого Тадея, який допомагає у важких ситуаціях. Це був перший їхній внесок. Але ми впевнені, що не останній, адже зробивши добру справу раз, хочеться робити її знову і знову.

Міський етап конкурсу проводився у рамках Всеукраїнського руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків». Народознавча розвідка «Волонтерство заради миру» принесла вчителям та учням Класичної гімназії І місце. Наступний етап – обласний, де ми бажаємо Класичній гімназії тільки перемоги.

Коментарі вимкнені.